Více než 15 let zkušeností s realitním trhem
CR
EMAIL

infomadosgroup@gmail.com

TELEFON

+420 725 524 500

ADRESA

Nad Chaloupkami 160/12, Praha 10, 10600

PROJEKT
Slatinka
Slatinka
Detail projektu
Začátek rekonstrukce:
Konec rekonstrukce:
Lokace:
Cena:
únor 2021
duben 2021
Praha 10
4 200 000 Kč

Slatinka

Byt se nachází v bytovém soubory Slatinka, který získal ocenění jako stavba roku 2010 a nachází se v lokalitě Prahy 10, v ulici na Slatince.
První etapa projektu se začala stavět v roce 2007. O rok později byly, v rámci této etapy, dostavěny dva bytové domy. V domě A je celkem osm nadzemních podlaží a 61 bytových jednotek. Dům B má celkem dvanáct nadzemních podlaží a můžete v něm najít 119 bytových jednotek.
Druhá etapa projektu představovala jeden bytový dům, který byl dostavěn na jaře roku 2009, má deset pater a 85 bytových jednotek.
Originální architektura domu umožnila vytvoření rozlehlých atrií, které přispívají k přírodnímu osvětlení chodeb a společných prostor domu. Kromě obvyklých komunikačních zón, které jsou řešeny velmi prostorně a vzdušně, najdete také v každém domě kočárkárnu a místnost na odpadky.
Samotné byty charakterizuje prostorné a praktické dispoziční řešení interiéru, velké balkóny a terasy! Bytová jednotka je vybavena bezpečnostními vchodovými dveřmi, domácím telefonem, závěsnou záchodovou mísou, obložkovými zárubněmi, plovoucí podlahou (mimo koupelnu a záchod), pokoje mají prostory pro vestavěné skříně.
Lokalita má dobrou dopravní dostupnost, bohatou nabídku služeb a zázemí pro odpočinek v hostivařské rekreační zóně. Příjemná a klidná lokalita Prahy 10 vyniká i výbornou dostupností do centra města. Projekt se nachází nedaleko Hamerského rybníka a potoka Botiče! Sportovní vyžití naleznete ve vyhlášeném sportovním a rekreačním centru Hamr.

Řešení & Dispozice

Plně vybavený byt 2kk s balkonem

Standardně vybavený byt s plochou 42 m², kuchyňská linka, vestavěné spotřebiče, postelový rám (bez matrace), koupelna, jídelní stůl, židle, sedací souprava, TV.

Zajímavá místa v okolí

Hamerský rybník, potok Botič, rekreační centrum HAMR sport Záběhlice, přírodní park Meandry Botiče.